Apdorojama....
Informacijos apie turnyra nėra.

1 ratas

# DATA LAIKAS PRIIMANTI KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA REZULTATAS 1 2 3 4 5 TEISĖJAS
1 2017-10-30 19:00 Just 4 Fun Vilniaus tinklinio mokykla ♀ 1 : 3 18 : 25 25 : 16 20 : 25 22 : 25 - Marius Barčas
2 2017-11-03 19:00 Uranės Siena 3 : 0 25 : 21 25 : 18 26 : 24 - - Saulius Medziavičius
3 2017-11-07 18:30 Vilniaus tinklinio mokykla ♀ SM Tauras 1 3 : 0 25 : 19 25 : 10 25 : 18 - - Airidas Davidavičius
4 2017-11-07 20:30 Siena Just 4 Fun 3 : 2 13 : 25 25 : 13 22 : 25 25 : 23 15 : 11 Jevgenijus Čebialis
5 2017-11-14 20:30 Siena Vilniaus tinklinio mokykla ♀ 3 : 2 22 : 25 27 : 29 25 : 8 25 : 17 15 : 11 Nikolajus Kulešovas
6 2017-11-15 20:30 Just 4 Fun Uranės 3 : 1 25 : 23 25 : 13 20 : 25 25 : 23 - Sergej Martemjanov
7 2017-11-15 21:00 SAULUTĖS Kartu 3 : 0 25 : 17 25 : 11 25 : 17 - - Marius Vinčiūnas
8 2017-11-18 11:00 SM Tauras 2 SM Tauras 1 3 : 1 31 : 29 25 : 16 23 : 25 25 : 16 - Saulius Medziavičius
9 2017-11-19 19:30 Siena SAULUTĖS 1 : 3 25 : 13 19 : 25 18 : 25 21 : 25 - Tadas Jurelevičius
10 2017-11-23 19:15 Vilniaus tinklinio mokykla ♀ Kartu 3 : 1 20 : 25 25 : 17 25 : 11 25 : 17 - Stanislav Banevskij
11 2017-11-24 19:00 Kartu SM Tauras 2 3 : 1 25 : 23 27 : 29 25 : 14 25 : 17 - Airidas Davidavičius
12 2017-11-25 16:30 Uranės SM Tauras 2 3 : 0 25 : 9 25 : 20 25 : 14 - - Nikolajus Kulešovas
13 2017-11-28 17:30 SM Tauras 1 Just 4 Fun 0 : 3 10 : 25 11 : 25 12 : 25 - - Stanislav Banevskij
14 2017-12-02 12:45 SM Tauras 2 Siena 1 : 3 15 : 25 25 : 23 8 : 25 12 : 25 - Saulius Medziavičius
15 2017-12-05 18:30 Uranės Vilniaus tinklinio mokykla ♀ 3 : 0 25 : 21 25 : 20 25 : 16 - - Sergej Martemjanov
16 2017-12-06 20:30 SAULUTĖS Uranės 3 : 2 25 : 21 15 : 25 4 : 25 25 : 21 16 : 14 Sergej Martemjanov
17 2017-12-12 19:00 Kartu SM Tauras 1 3 : 1 25 : 23 25 : 6 18 : 25 25 : 16 - Nikolajus Kulešovas
18 2017-12-14 19:15 Vilniaus tinklinio mokykla ♀ SM Tauras 2 3 : 0 25 : 13 25 : 10 26 : 24 - - Jevgenijus Čebialis
19 2017-12-16 16:30 Uranės Kartu 3 : 1 16 : 25 25 : 15 25 : 17 25 : 21 - Sergej Martemjanov
20 2017-12-17 19:30 Siena SM Tauras 1 3 : 1 21 : 25 25 : 12 25 : 18 25 : 18 - Marius Vinčiūnas
21 2017-12-18 19:30 SM Tauras 2 SAULUTĖS 0 : 3 10 : 25 15 : 25 7 : 25 - - Nikolajus Kulešovas
22 2017-12-22 19:00 Kartu Just 4 Fun 1 : 3 25 : 19 8 : 25 15 : 25 21 : 25 - Marius Barčas
23 2018-01-08 19:00 Just 4 Fun SAULUTĖS 3 : 1 21 : 25 25 : 17 25 : 12 25 : 15 - Airidas Davidavičius
24 2018-01-10 19:30 SAULUTĖS SM Tauras 1 3 : 0 25 : 21 25 : 17 25 : 23 - - Jevgenijus Čebialis
25 2018-01-12 19:00 Kartu Siena 2 : 3 25 : 23 25 : 18 17 : 25 22 : 25 11 : 15 Sergej Martemjanov
26 2018-01-13 11:00 SM Tauras 1 Uranės 0 : 3 15 : 25 10 : 25 21 : 25 - - Saulius Medziavičius
27 2018-01-15 19:00 Just 4 Fun SM Tauras 2 3 : 0 25 : 15 25 : 8 25 : 19 - - Nikolajus Kulešovas
28 2018-01-17 21:00 SAULUTĖS Vilniaus tinklinio mokykla ♀ 3 : 0 25 : 21 25 : 19 26 : 24 - - Sergej Rodin
VIETA KOMANDA Rungtynės Setai Taškai setuose Taškai
Viso Laimėta Pralaimėta Laimėta Pralaimėta Santykis Pelnyta Praleista Skirtumas
1 SAULUTĖS 7 6 1 19 6 3.167 543 487 +56 17
2 Uranės 7 5 2 18 7 2.571 582 467 +115 16
3 Just 4 Fun 7 5 2 18 9 2 617 488 +129 16
4 Vilniaus tinklinio mokykla ♀ 7 4 3 14 11 1.273 548 514 +34 13
5 Siena 7 5 2 16 14 1.143 660 584 +76 12
6 Kartu 7 2 5 11 17 0.647 557 614 -57 7
7 SM Tauras 2 7 1 6 5 19 0.263 411 587 -176 3
8 SM Tauras 1 7 0 7 3 21 0.143 416 593 -177 0