Apdorojama....
Informacijos apie turnyra nėra.

1 ratas

# DATA LAIKAS PRIIMANTI KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA REZULTATAS 1 2 3 4 5 TEISĖJAS
1 2018-02-08 19:15 Vilniaus tinklinio mokykla ♀ SAULUTĖS 0 : 3 17 : 25 18 : 25 16 : 25 - - Airidas Davidavičius
2 2018-02-10 16:30 Uranės Just 4 Fun 1 : 3 21 : 25 20 : 25 25 : 12 21 : 25 - Stanislav Banevskij
3 2018-02-21 20:00 SAULUTĖS Uranės 3 : 1 25 : 14 25 : 17 23 : 25 25 : 18 - Jevgenijus Čebialis
4 2018-02-21 20:30 Just 4 Fun Vilniaus tinklinio mokykla ♀ 3 : 0 25 : 21 25 : 17 25 : 20 - - Sergej Martemjanov
5 2018-03-05 19:30 SAULUTĖS Just 4 Fun 1 : 3 25 : 18 14 : 25 21 : 25 21 : 25 - Jevgenijus Čebialis
6 2018-03-08 19:15 Vilniaus tinklinio mokykla ♀ Uranės 1 : 3 17 : 25 25 : 23 22 : 25 13 : 25 - Saulius Medziavičius

1 ratas

# DATA LAIKAS PRIIMANTI KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA REZULTATAS 1 2 3 4 5 TEISĖJAS
1 2018-02-10 11:00 SM Tauras 1 Siena 3 : 0 25 : 20 25 : 18 28 : 26 - - Zbigniev Sinkievič
2 2018-02-20 20:30 Siena SM Tauras 2 3 : 0 25 : 14 25 : 17 25 : 10 - - Nikolajus Kulešovas
3 2018-02-23 19:00 Kartu SM Tauras 1 2 : 3 25 : 23 25 : 23 24 : 26 22 : 25 7 : 15 Jevgenijus Čebialis
4 2018-03-06 20:30 Siena Kartu 3 : 2 21 : 25 26 : 24 23 : 25 25 : 15 15 : 13 Saulius Medziavičius
5 2018-03-12 16:30 SM Tauras 2 SM Tauras 1 1 : 3 11 : 25 14 : 25 25 : 21 16 : 25 - Stanislav Banevskij
6 2018-03-13 19:00 SM Tauras 2 Kartu 0 : 3 15 : 25 16 : 25 19 : 25 - - Saulius Medziavičius
# DATA LAIKAS PRIIMANTI KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA REZULTATAS 1 2 3 4 5 TEISĖJAS
1 2018-03-29 19:15 Vilniaus tinklinio mokykla ♀ SM Tauras 1 3 : 1 25 : 17 22 : 25 27 : 25 25 : 14 - Jevgenijus Čebialis
2 2018-03-30 19:00 Uranės Siena 3 : 2 25 : 22 25 : 27 13 : 25 25 : 20 15 : 4 Sergej Martemjanov
3 2018-04-05 19:15 SM Tauras 1 Vilniaus tinklinio mokykla ♀ 0 : 3 12 : 25 21 : 25 27 : 29 - - Jevgenijus Čebialis
4 2018-04-05 21:00 Siena Uranės 3 : 2 19 : 25 25 : 20 26 : 28 25 : 19 15 : 9 Stanislav Banevskij
5 2018-04-11 20:30 Uranės Siena 3 : 0 25 : 22 25 : 11 25 : 21 - - Airidas Davidavičius
6 2018-04-14 14:00 Just 4 Fun Vilniaus tinklinio mokykla ♀ 3 : 1 25 : 13 20 : 25 25 : 19 25 : 20 - Nikolajus Starovoitovas
7 2018-04-14 16:00 SAULUTĖS Uranės 2 : 3 25 : 22 23 : 25 22 : 25 25 : 16 8 : 15 Sergej Martemjanov
8 2018-04-15 10:00 Vilniaus tinklinio mokykla ♀ SAULUTĖS 2 : 3 25 : 12 18 : 25 24 : 26 25 : 23 13 : 15 Nikolajus Starovoitovas
9 2018-04-15 16:00 Uranės Just 4 Fun 2 : 3 26 : 24 26 : 24 16 : 25 5 : 25 5 : 15 Zbigniev Sinkievič
A grupė
VIETA KOMANDA Rungtynės Setai Taškai setuose Taškai
Viso Laimėta Pralaimėta Laimėta Pralaimėta Santykis Pelnyta Praleista Skirtumas
1 Just 4 Fun 3 3 0 9 2 4.5 255 226 +29 9
2 SAULUTĖS 3 2 1 7 4 1.75 254 218 +36 6
3 Uranės 3 1 2 5 7 0.714 259 262 -3 3
4 Vilniaus tinklinio mokykla ♀ 3 0 3 1 9 0.111 186 248 -62 0
B grupė
VIETA KOMANDA Rungtynės Setai Taškai setuose Taškai
Viso Laimėta Pralaimėta Laimėta Pralaimėta Santykis Pelnyta Praleista Skirtumas
1 SM Tauras 1 3 3 0 9 3 3 286 233 +53 8
2 Siena 3 2 1 6 5 1.2 249 221 +28 5
3 Kartu 3 1 2 7 6 1.167 280 272 +8 5
4 SM Tauras 2 3 0 3 1 9 0.111 157 246 -89 0

Dokumentų nėra.