--------------------

REGISTRACIJA BAIGTA!!!

INFO komandoms: 9.30 - kapitonų susirinkimas ir burtų traukimas.

10.00 - startuoja visos grupės.

Trumpa techninė info: teisėjauja pralošusi komanda. Kiekviena grupė bus suskirstyta į du pogrupius iš kurių tiesiai į pusfinalius pateks po 2 stipriausias komandas. Žaidimas - rato principu. Pries varžybas komandos prie tinklo apšyla ~3 min. Po kiekvienų varžybų teisėjavusi komanda prieina prie organizatorių ir informuoja juos apie pasibaigusių varžybų rezultatus. Daugiau info ir Jūsų klausimai - per burtų traukimus. 

Numanoma pagrindinio turnyro pabaiga - ~20.00. Po to - pramogos - žaidimai, pašnekesiai ir šokiai pokiai.

Nekantriai laukiame šeštadienio!

--------------------

 

 

Maloniai kviečiame visus tinklinio mėgėjus sudalyvauti dvigubame gimtadienyje. 360 Sportui sukanka vieneri, Rio arenai - 2 metai. Pasinaudodami šia puikia proga, suvienijome jėgas ir siūlome jums:

2x2 vaikinai: apribojimai dalyviams: negali dalyvauti žaidžiantys aukščiausioje lygoje ir top 10 žaidėjų pagal Lietuvos paplūdimio čempionato reitingą (2014). Max 10 komandų. Du pogrupiai po 5 komandas. žaidimas ratu. Startinis mokestis 90* LT (26 eurai).

2x2 mix (mišrios poros). Apribojimai vaikinams: negali dalyvauti žaidžiantys aukščiausioje lygoje ir top 10 žaidėjų pagal Lietuvos paplūdimio čempionato reitingą (2014). Apribojimai merginoms: negali dalyvauti merginos žaidžiančios aukščiausioje moterų lygoje. Max 10 komandų. Du pogrupiai po 5 komandas. žaidimas ratu. Startinis mokestis 90* LT (26 eurai).

3x3 mix (min. vienas vaikinas arba viena mergina komandoje). Apribojimai vaikinams: negali dalyvauti žaidėjai, žaidžiantys aukščiausioje lygoje, taip pat žaidžiantys mėgėjų lygose (analogai kauno arba vilniaus tinklinio lygos) aukštesnėje nei c stiprumo kategorijoje, o taip pat jei organizatoriai dalyvį žino ir traktuoja kaip aukšto meistriškumo žaidėją, nors ir nedalyvaujantį jokioje aukščiau paminėtoje lygoje. Apribojimai merginoms: merginos negali dalyvauti, jei žaidžia aukščiausioje lygoje. Ši grupė yra skirta tinklinio mėgėjams ir šio sporto populiarinimui , todėl dalyviai gali žaisti ne pagal paplūdimio tinklinio taisykles. Max 10 komandų. Du pogrupiai po 5 komandas. žaidimas ratu. Startinis mokestis 110* LT (32 eurai).

Žaidžiami 2 setai iki 15 taškų (3 setas iki 11). Registracija ir apmokėjimas išankstiniai: komanda siunčia mums email (360sportas@gmail.com) su komandos pavadinimu, žaidėjų vardais ir pavardėmis, kokioje lygoje žaidėjas dalyvauja (jei jokioje - taip pat paminėti) ir kokioje grupėje pageidauja dalyvauti. Mes tvirtiname regsitraciją ir siunčiame apmokėjimo sąlygas per paysera sistemą. Visa informacija, susijusi su renginiu bus publikuojama www.360sport.lt, o taip pat 360 Sportas ir Rio arena facebook paskyrose. Visi klausimai siunčiami į aukščiau nurodytą email.

* - į komandos startinį mokestį įeina “Welcome drink” - kokteiliukas su laipsniais arba “softas” pasirinktinai :) Turnyro dalyviams - picos už spec. kainą iš šalia įsikūrusios picerijos. Po turnyro - apdovanojimai, pramogos ir diskoteka ant smėlio. Kauno miesto svečiams (jei pageidaujama) būtų galimybė paieškoti biudžetinio nakvynės varianto. Kviečiame Jus prisiminti vasarą klausant smagaus groove’o ir žaidžiant mėgstamą žaidimą !!!

Čia galite peržiūrėti, kokios komandos yra užsiregistravę ir kiek vietų likę grupėse!