--------------------------------------------------------------------

Informacija atvykstantiems:

Adresas: Ulonų g. 5, Vilnius (Šiaurės miestelis).

Iš stoties važiuoja autobusas nr. 53 (išlipti reikia Giedraičių stotelėje) Viešojo transporto informacija.

Galerijoje rasite žemėlapius su nuorodomis

--------------------------------------------------------------------

Norime pasidalinti informacija ir pakviesti dalyvauti seminare. Seminaras aktualus tinklinio teisėjams, treneriams, komandų vadovams - kapitonams, kūno kultūros mokytojams ir visiems tinklinio žaidėjams, kurie nori tobulėti.

VŠĮ „360 sportas“, Lietuvos Tinklinio Federacijos narys, o taip pat „Tinklinio akademija" plečia ir skatina salės bei paplūdimio tinklinio populiarėjimą Lietuvoje ir kviečia į 2015 m. sausio mėn. 17 d., šeštadienį, organizuojamą seminarą. Seminaras vyks nuo 10.00 iki 13.00 val., „Projekonos" konferencijų salėje.

Seminaro tema - „Pagrindinės tinklinio taisyklės ir jų pakeitimai". Seminarą ves nacionalinę akreditaciją ir ilgametę patirtį turintis tinklinio teisėjas Andrius Gavorka. (LSU).

Bus apžvelgiamas tinklinio rungtynių reglamentas, pagrindiniai teisėjavimo aspektai, aktualūs taisyklių pasikeitimai, teisėjo gestai, į ką svarbiausią atkreipti dėmesį tinklinio žaidimo metu. Taip pat tinklinio rungtynių protokolo pildymas ir tikrinimas. Seminaro antroje pusėje diskutuosime apie iškilusius klausimus.

Vietų skaičius ribotas. Daugiau info - spauskite ant paveikslėlio.