Ne paslaptis, jog pastaruoju metu sunkiai spėjame suktis – sporto renginių organizavimas reikalauja nemažai žmogiškųjų resursų. Todėl mūsų komandą papildė naujas narys – Antanas Stučka. Susipažinkime.

Antanas anaiptol ne naujokas tinklinio pasaulyje. Jau keletą metų darbuojasi „Tinklinio akademijoje“ treneriu. Ant jo stiprių pečių gulasi dvi „Tinklinio akademijos“ vaikinų komandos, nepamirškime ir merginų grupės. Tad vaikinas – užgrūdintas ir patikrintas kandidatas.

„360 Sportas“ Antaną pakvietė užimti renginių koordinatoriaus pareigas, tad nenustebkite, jei kuriame nors renginyje vietoje Roberto ir Egidijaus arba vieno iš jų, išvysite mūsų naują kolegą.

Pabaigai – netikėtas posūkis. Kas galvojate, jog gerai pažįstate Antaną, turime Jus nuvilti. „360 Sportas“ pasinaudodamas savo ryšiais iškapstė įdomių faktų apie poną Antaną :) Tai mus suintrigavo ir nusprendėme sužinoti visa tai tiesiai iš pirmų lūpų. Jūsų dėmesiui – interviu (gal net skandalingas) su Antanu Stučka.

 

Džiugu, jog įsiliejote į “360 Sportas” gretas. Tačiau jau dabar sklinda gandai, jog esate slaptas agentas, pasamdytas Lietuvos smiginio federacijos tam, kad kapituliuotų “360 Sportas” ir sustotų tinklinio plėtra šalyje, o šias pozicijas užimtų “Utenos alaus” netiesiogiai remiamas augalotų ir gerai matančių vyrų žaidimas su mini strėlėmis. Ar tai tiesa?

Kad nesu labai viešas, tai, turbūt, ne paslaptis. Mano statusas neleidžia man atsakyti į šį klausimą, ar tai tiesa – lai sprendžia kiti.

Visi iki šiol sužavėti R. Westbrooko dėjimu per šių metų NBA visų žvaigždžių dieną, kai pastarasis galva lietė krepšinio lentos konstrukciją. Ar neplanuojate pateikti ieškinį dėl autorinių teisių pažeidimo, žinant, kad dar būdamas 17 metų prasiskėlėte galvą į lentos kampą tuo metu, kai tinklinio treniruotėje nebuvo trenerio ir su gerokai padėvėtais “moltenais” žaidėte dėjimų konkursą?

Prieš šį renginį pats atletas man rašė ir teiravosi, ar galėtų panaudoti šį šou elementą varžybų metu. Aš sutikau, leidau džiaugtis jam ir žiūrovams šiuo reginiu, todėl ieškinio teikti neprireiks.

Turite nemažai gerbėjų tiek moterų, tiek vyrų tarpe. Kaip manote, kodėl vyrų daugiau?

Kažkodėl aš vis dažniau tą patį išgirstu, bet aš nelabai suprantu kodėl, gal Jūs man galite atsakyti į šį klausimą? Deja, negalime. Mūsų organizacijos vidinė politika draudžia kištis į žmonių privatų gyvenimą.  Net ir nenorėtume sužinoti :)

Visas Vilnius žavisi Jūsų šukuosena. Ar tiesa, jog ji skirta ne tik viliojimui, tačiau puikiai pasitarnauja vertikalaus puolamojo šuolio metu, kai oro molekulės it vandens lašai spirgėdami įkaitusioje keptuvėje atšoka į visas puses taip sumažindamos  pasipriešinimą? Gavome informacijos, jog dėl tokio šuolio pranašumo ir noro būti arčiau žvaigždžių konsultavotės net su pačiu Gunaru Kakaru – žymiu astronomu, matematiku ir fiziku.

Taip, ne visiems lemta tokia šukuosena puoštis. Žinoma, viskas tik dėl tinklinio, juk reikia rodyti pavyzdį ir visomis priemonėmis pranokti auklėtinius, nes kai kurie jau po truputį vejasi, bet ne kiekvienas ryžtasi dėl tinklinio pasiekimų su savosiom garbanom atsisveikinti. Ši šukuosena mažina bet kokį pasipriešinimą, jei suprantate ką turiu omenyje. Be abejo, žmonės mėgsta dalintis informacija, dėl to mes siekiame ja pasidalinti su Jumis.

Antanai, kada Jūsų vardą ir pavardę pamatysime giliai ir didelėmis raidėmis  įrėžtą tinklinio šlovės lentoje, iškaltoje  kolosaliame granito akmenyje, kurio dar nėra, bet mes, “360 Sportas” organizacijos patriarchai, jau seniai jaučiame didelį spaudimą iš tinklinio bendruomenės dėl tokio paminklo pastatymo. Lėšų turime, tačiau tokio didelio akmens negalime niekur rasti.

Užduodami šį klausimą, Jūs patys į jį ir atsakėte. Aš pasistengsiu kuo greičiau rasti Jums tinkamą akmenį, kad šie įsipareigojimai tinklinio bendruomenei būtų įgyvendinti.

Žinome, jog esate puikus tinklinio treneris. Taip pat žinome, jog kartas nuo karto treniruočių metu pademonstruojate savo puikius vokalinius sugebėjimus. Galbūt svarstote apie karjerą šou versle po to, kai ateityje tinklinį pradės žaisti žmonės - robotai ir Jūsų fenomenas tinklinio aikštelėse bus  pagaliau sustabdytas?

Apie mano vokalinius sugebėjimus žino tik nedidelis ratas klausytojų. Mano vokalas skirtas tik tiems išrinktiesiems, kurie turi unikalią klausą, todėl kalbėti apie šou verslą čia netinka.

Kad patvirtintume savo kaip eilinio, nuobodaus ir niekam nereikalingo puslapio vardą, tradiciškai prašome Jūsų palinkėjimo ar komentaro. Bet būtinai gero. Ir dėkojame už smagų pokalbį.

Subtilių ir išskirtinių renginių, geros nuotaikos ir produktyvios vasaros!

Dėkojame. Sėkmingų darbų, Antanai!