Šiuo metu vyksta tiek veiksmo, jog patys vos spėjame suktis ir džiaugtis įdomiais rezultatais. Tačiau tikimės, kad Jūs domitės savo komandų rezultatais ir karštai jas palaikote per varžybas. Juolab, kad mes stengiamės kaip įmanoma greičiau paskelbti jau praėjusių varžybų rezultatus ir tinkamai informuoti apie artėjančius susitikimus. Taigi ketvirtą kartą dėliojame savo mintis apie prabėgusią savaitę.

Savaitės mačas.  Šį kartą visi laukėme Uragano ir Eiso komandų dvikovos. Žiūrovai tikrai nepagailėjo savo laiko ir nemažai jų susirinko stebėti varžybas. Tikrai neišgirsite nieko naujo, jei pasakysime, kad nuo pat pirmų taškų užvirė įnirtinga kova. Pradžioje nei viena komanda neturėjo apčiuopiamo pranašumo, tačiau vėliau Eisas išsiveržė į priekį, nes darė stebėtinai mažai klaidų. Antro ir trečio seto pradžios buvo labai panašios į pirmojo, tačiau dar neįpusėjus setui, Uraganui pritrūkdavo koncentracijos ir Eisas imdavo artėti prie pergalės. Koją Uraganui taip pat kišo stiprūs Eiso komandos padavimai – ne vienas kamuolys po padavimo atšokdavo atgal į svečių aikštelę ir jie turėdavo puikią progą kontratakai. Galutinis rezultatas - Uraganas 0:3 Eisas. Komandų lyderiai:

Uraganas: Pavel Kulikian - 10 taškų; Marius Radziukynas - 6 taškai.

Eisas: Raimondas Kaušinis – 8 taškai, 2 blokai, 3 eisai; Sergej Rodin – 8 taškai ir 1 eisas.

Extra grupė. Aitvaro komanda mėgsta ilgus mačus. Dvejoms iš trijų varžybų prireikė 5 setų. Ne išimtis ir susitikimas svečiuose su MJB komanda. Nors šeimininkai pralošė pirmus du setus, tačiau sugebėjo susiimti ir kitus tris setus neatidavė Aitvarui iniciatyvos. Aitvaro komandos atstovas replikavo, jog komanda per anksti atsipalaidavo, o kai kurie keitimai nepasiteisino. Kitose varžybose Tinklinio akademija patyrė dar vieną pralaimėjimą. Šį kartą kaltininkai Centro komanda. Nebloga centriečių pradžia – dvi pergalės iš dviejų galimų. Rungtynės tarp Swedbank ir S.T.G. vyko jau šią savaitę, tačiau buvo nukeltos, todėl traktuojame jas kaip ketvirtos savaitės mačą. Swedbank, nors ir kamuojami traumų, demonstruoja solidų žaidimą ir pretenduoja įsitaisyti lentelės viršuje. 3-1 buvo nugalėti S.T.G., nors jų komandos lyderis pademonstravo tikrai gerus rezultatus. Ketvirtosios savaitės rungtynės tarp G7 Sportas ir 360 Sportas žadėjo intrigą, tačiau varžyboms įpusėjus jau aiškėjo, kad tądien G7 buvo stipresni. 360 Sportas žaidėjai nesugebėjo užpulti varžovų, o nerasdami savo žaidimo turėjo pripažinti sausą rezultatą 0:3.

Šią savaitę Extra grupėje geriausi buvo:

Tomas Šablovski (MJB): 13 taškų, 2 blokai, 1 eisas

Tomas Butautas (S.T.G.): 14 taškų ir 7 blokai

Kęstutis Rapcevičius (G7): 12 taškų, 1 blokas ir 1 eisas.

Dailioji grupė. SEB merginų komanda toliau demonstruoja raumenis ir šį kartą tuo galėjo įsitikinti SM Tauro auklėtinės. 3:0 ir SEB džiaugiasi pergalingu startu. Snieguolių komanda priėme G7 merginas. Nors pradžioje Snieguolės labai jaudinosi ir tai akivaizdžiai atsispindėjo pirmojo seto rezultate (7:25), sekančiuose setuose G7 merginos neatrodė absoliučios favoritės – Snieguolės pagerino žaidimą. Galutinis rezultatas 3:0 svečių komandos naudai. Galime pasveikinti ir Vilniaus tinklinio mokyklos auklėtines, kurios įsirašė pirmą pergalę mače prieš Just 4 Fun komandą. Ketvirtose savaitės varžybose pas Tinklinio akademijos auklėtines atvyko vienos iš favoričių – Fortūna 1. Nors rezultatas sausas, tačiau akademikės parodė, jog žaisti jos gali ir garbingai pabaigė varžybas. Dailiojoje grupėje susiklostė gan įdomi situacija. Lyderiaujančios komandos dar nėra tarpusavyje žaidusios, tad kol kas įsitaisiusios lentelės viršuje. Komandos, kurios patyrusios pralaimėjimo kartelį, kol kas apačioje, tačiau pasikeitimų lentelės viduryje dar tikrai numatome. Dvi komandos kol kas dar nepatyrė pergalės džiaugsmų ir mes nuoširdžiai linkime joms laimėti.

Šią savaitę Dailiojoje grupėje geriausios buvo:

Katažyna Lunkevič (Fortūna 1): 6 taškai, 2 blokai, 12 eisų.

Augustė Bruzgytė (G7 merginos): 10 taškų ir 5 eisai.

Justė Klimaitė (SEB): 10 taškų ir 1 eisas.

Elito grupėje praėjusią savaitę buvo pertrauka. 

1 savaitės apžvalga 

2 savaitė apžvalga 

3 savaitės apžvalga