Kuo toliau į mišką – tuo daugiau medžių. Bent jau taip atrodo kai kuriose pajėgumo grupėse, jei pradedi modeliuoti rezultatus. Galiausiai supranti, jog reikia kantrybės ir laukti pirmo rato pabaigos, nes kiekvieną savaitę kuri nors komanda pateikia staigmeną ir jaukia esamą ir planuojamą išsidėstymą turnyrinėse lentelėse. Apie viską trumpai.

Savaitės mačas.  5 savaitę nespėjome pristatyti Jums savaitės mačo, tačiau dabar dėl to nesigailime, nes tikriausiai Buivydžių vs. Uraganas varžybų nebūtume pasirinkę. O čia ir buvo fiksuotas kol kas vienas iš įdomiausių Elito grupės rezultatų. Uraganas siautė Buivydžiuose ir kilnojo stogą jų namų salėje. Pergalingai ir labai tvirtai žygiavę Buivydžiai patyrė pirmą pralaimėjimą 360 Sportas organizuojamoje salės tinklinio lygoje nuo praeitų metų (2014) rudens. O Uraganui tai buvo labai saldi pergalė po ne itin sėkmingo starto. Įdomu, ar šis laimėjimas suteiks papildomo pasitikėjimo komandai? Greitai pamatysime. Praeitos savaitės varžybų lyderiai:

G. Gricevič (Buivydžiai): 11 taškų ir 2 eisai

E. Voblevič (Buivydžiai): 6 taškai, 1 blokas ir 4 eisai

P. Kulikian (Uraganas): 12 taškų ir 2 blokai

R. Miluščenko (Uraganas): 10 taškų, 3 blokai ir 3 eisai

Elito grupė. Daugiau tokių staigmenų, kaip Buivydžiuose, neišvydome. Komandos, turinčios favorito statusą, sėkmingai tuo pasinaudojo. Kražantė namuose 3:0 patiesė Roto W komandą, kuri dėl pagrindinių žaidėjų traumų ne itin sėkmingai pradėjo šį sezoną. Eureka – dar viena sėkminga ir solidų žaidimą demonstruojanti komanda svečiuose 3:0 įveikė Bad News vaikinus. O Eisas savo namų sienų palaikomi testavo Fanat – Volley jaunimą. Testas baigėsi sėkmingai 3:0, tačiau, kaip ir rašėme praeitą savaitę, Fanat – Volley yra kovinga komanda ir taip lengvai nepasiduoda.

Šią savaitę Elito grupėje geriausi buvo:

S. Rodin (Eisas): 13 taškų

R. Miluščenko (Uraganas): 10 taškų, 3 blokai ir 3 eisai

Extra grupė. Tinklinio akademijos vaikinai patyrė dar vieną pralaimėjimą. Šį kartą juos 3:0 baudė 360 Sportas komanda. Pergalės džiaugsmas nebuvo pernelyg malonus, nes jau pačioje varžybų pradžioje traumą patyrė ir ilgam laikui iš rikiuotės iškrito akademijos kapitonas. Tad nesėkmės toliau persekioja TA komandą. Linkime jiems sėkmės. G7 Sportas komanda toliau užtikrintai laiko pozicijas lentelės viršuje. Tai dar kartą įrodė nugalėdama 3:1 Centro komandą – kietą riešutėlį bet kuriai Extra grupės ekipai. O štai Aitvaro komanda išlieka artima savo stiliui – ilgiems ir aistrų kupiniems mačams. Šį kartą 5 setų kovoje prieš juos krito S.T.G. komanda. Varžybų grožį kiek aptemdė konfliktai su teisėju, po kurių kaip bonusas Aitvaro komandai atiteko organizatorių įspėjimas. Apie tai jau minėjome, tad nėra reikalo plėstis. Traumų išretinta Swedbank komanda neleidžia abejoti jų stiprybe. Šį kartą išvykoje 3:0 buvo nugalėta MJB komanda, kuriems iki antrosios pergalės vis pritrūksta gerai sužaistų seto pabaigų. Tikimės, jog šioje grupėje staigmenų dar bus.

Savaitės geriausi Extra grupėje:

D. Pašvenskas (S.T.G.): 14 taškų ir 3 eisai

K. Rapcevičius (G7 Sportas): 12 taškų, 1 blokas ir 2 eisai

T. Šablovski (MJB): 8 taškai ir 3 blokai

Dailioji grupė. Pagaliau prasidėjo lyderių kovos. Vienas iš įdomiausių mačų vyko tarp SEB ir G7 merginų. Kupiname aistrų 5 dalių trileryje triumfavo G7 auklėtinės. SEB tai buvo pirmasis pralaimėjimas, nors vieną taškelį nugriebti pavyko. Fortūnos komanda įsirašė dar vieną sausą pergalę 3:0 nugalėdamos Just 4 Fun merginas, kurioms nepavyko sustabdyti Fortūnos lyderės K. Lunkevič. Tinklinio akademijos merginos į savo sąskaitą įsirašę antrą pergalę svečiuose 3:1 nugalėjusios Vilniaus tinklinio mokyklos komandą. Nenustebsime, jei šios dvi komandos ir Snieguolės bus tiesioginės priešininkės dėl geresnės vietos lentelėje. SM Tauro merginų komanda pagaliau džiaugėsi pirma pergale ir ją keturių setų kovoje padovanojo Snieguolės.

Šią savaitę Dailiojoje grupėje geriausios buvo:

Katažyna Lunkevič (Fortūna 1): 6 taškai ir 12 (!) eisų

O. Popova (G7): 11 taškų ir 5 eisai

I. Rakickienė (SEB): 15 taškų, 1 blokas ir 5 eisai

Pirmos savaitės apžvalga

Antros savaitės apžvalga

Trečios savaitės apžvalga

Ketvirtos savaitės apžvalga