Nors ši permaininga vasara dar tik įpusėjo, tačiau jau laikas pagalvoti apie ne mažiau svarbų įvykį – antrąjį „360 Sportas“ organizuojamą Vilniaus miesto salės tinklinio mėgėjų sezoną. Nors pirmasis sezonas nebuvo gausus dalyvavusių komandų skaičiumi, mūsų vizija ir įdėtas darbas neliko nepastebėti, tad antrajame sezone žadame nesustoti ir toliau tobulinti mūsų lygos idėją. Tad kokias naujoves žadame ir kodėl mūsų lyga taps dar patrauklesnė?

Visų pirma, nuo šio sezono lyga vadinsis „Terrasport tinklinio lyga“. Kaip žinia, sukirtome rankomis su „Asics“ ir „Terrasport“, kurie atstovauja šį prekės ženklą. Puikus partnerių požiūris ir tikėjimas mumis leidžia mums jaustis stipriau ir judėti pirmyn.

Vienas iš pagrindinių akcentų – prizinis fondas. Jau dabar drąsiai sakome, kad jis bus mažiausiai 3000 eurų, kurių didžiąją daugumą sudarys tų pačių „Asics“ ir „Terrasport“ prizai. Kaip žinia, šie ženklai atstovauja tikrai kokybiškas sporto prekių linijas, o kuris tinklininkas nenorėtų avėti „Asics“ batelių? Tikime, jog prieš sezoną ir jo eigoje surasime naujų draugų, kurie mielai parems mūsų projektą, o visa parama pavirs priziniu fondu ir keliaus pas Jus, tinklinio mėgėjai.

Kalbant apie techninę pusę, šį sezoną norėtume pradėti testuoti žaidėjų statistikos rinkimo sistemas. Tai nėra toks paprastas ir lengvai įgyvendinamas dalykas. Tam reikia ir žmogiškųjų, ir technologinių resursų. Priminsime, jog net aukščiausioje lygoje žaidėjų statistika nėra renkama. Kol kas tuo pasigirti gali Kauno tinklinio mėgėjų lyga, su kuria mes jau aktyviai bendraujame ir netolimoje ateityje žadame tik stiprinti mūsų draugystę. Tad manome, jog iš Jų pasisemsime geros patirties. Mūsų tikslas yra išplėtoti stabiliai veikiančią lygą su stipriu pamatu, o visus sprendimus priimame iš lėto, keletą kartų pamatavę ir tik tada kirpdami. Šiuo metu pas mus yra vedama komandinė statistika, o tai taip pat yra naudingas ir informatyvus parametras. Nepamirškime, jog kiekviena komanda gali susikurti savo profilį, sekti naujienas mūsų portale – vykstančias varžybas, jų rezultatus ir kitą svarbią info: salės adresą ir interaktyvų žemėlapį, komandų atstovų rezultatus, matyti teisėjų, komandų vadovų profilius ir jų kontaktinius duomenis, etc.

Norime ugdyti atsakingą teisėjavimą, todėl mūsų prioritetas – jauni, gabūs ir patirties sukaupę žaidėjai, kurie gerai išmano tinklinio taisykles ir nebijo jomis pasidalinti. Norime, kad teisėjai būtų pasitempę, rodytų ženklus, laiku atvyktų į varžybas ir komunikuotų ne tik su mumis, tačiau ir su komandomis, nebijotų konstruktyvios kritikos ir norėtų tobulėti. Šiuo metu svarstome galimybę sukurti teisėjų reitingavimo sistemą, prie kurios prisidėtų kiekviena mūsų lygoje dalyvaujanti komanda, tačiau galutiniai sprendimai dar tik pakeliui.

Norime, kad tinklinio mėgėjai bendrautų ir išbandytų jėgas vieni su kitais. Todėl mums smagu, jog Kauno tinklinio mėgėjų lyga nori ir gali dirbti kartu – kaip dvi progresyvios organizacijos su naudinga misija ir be jokių pašalinių dalykų, kurie kenkia tinklinio plėtrai. Planuojame šių dviejų miestų komandų priešsezonio kovas. Būtų smagu, jog toks turnyras taptų tradiciniu. Ir dar kartą pasikartosime – vieni iš kitų turėsime ko pasimokyti.  

Nesiruošiame pamiršti ir mūsų apžvalgų, interviu ir kitų smagių dalykų. Nors didėjant darbo krūviui ne visada spėjame tiek, kiek norėtume, bet jaučiame, kad atsiranda žmonių, kurie pagelbės mums, kurie nori save realizuoti šioje srityje – fotografuodami, filmuodami, imdami interviu ir rašydami straipsnius. Jei esate vienas iš Jų – nesikuklinkite ir kreipkitės.

Kviečiame VISAS Vilniaus miesto ir rajono tinklinio komandas prisijungti prie mūsų. Tiek vyrų, tiek moterų, tiek moksleivių, tiek įmonių, etc. Norime su Jumis visais susitikti ir pasikalbėti, padiskutuoti ir pasiūlyti savo paslaugas.  Tikrai bus susitikimai su komandomis, kaip tai darėme praeitais metais. Vienas skirtumas – praeitais metais niekas mumis netikėjo. Matysime, kaip bus šiais metais. Dėl to dirbame kiekvieną dieną.

Mes sakome, jog norime pakelti mėgėjų tinklinio lygį į tą, kuriame jis jau seniai turėjo būti. Norime valdyti savo organizaciją naujais, moderniais metodais, išnaudoti šiuolaikines technologijas ir medijas. Norime dirbti švariai ir būti vienodai teisingais kiekvienam iš Jūsų, būti neutraliems komandų pasiektų rezultatų atžvilgiu, tačiau kartu palaikyti draugiškus santykius ir gerinti darbą kartu.

Ar prisijungsite prie tinklinio revoliucijos? Visada galite kreiptis į mus elektroniniu paštu 360sportas@gmail.com, susisiekti su Robertu ar Egidijumi, arba parašyti privačią žinutę socialinio tinklo puslapyje. Kviečiame būti aktyvesniais, nebijoti išbandyti naujų dalykų. Sėkmės ir iki pasimatymo.