Paplūdimio tinkliniui vis labiau populiarėjant, atsiranda nemažai žaidėjų, kurie ne tik treniruojasi, tačiau nori pasitikrinti savo jėgas aikštelėje.  

Mėgėjiški paplūdimio tinklinio tunryrai kartas nuo karto nuspalvina šio sporto padangę ir suburia smagią publiką, tačiau kažko trūksta :) 

Laikas pristatyti naują 360 SPORTAS projektą – CONTRA paplūdimio tinklinio lygą. Šis turnyras ruošiamas pasitelkiant visą patirtį, kurią sukaupėme 5 sezonus organizuodami Vilniaus miesto salės tinklinio lygą ir kitus 360 SPORTAS šeimos renginius. 

 

I D Ė J A

 

Mūsų idėja – reguliarios varžybos mėgėjiškai sportuojantiems ant smėlio. Nesakome, jog vienadieniai tunryrai yra blogai. Tačiau jie vyksta nereguliariai, reikalauja daug jėgų ir laiko. Mes manome, jog komandos žaisdamos vieną – du  tikrus mačus per savaitę parodys pilną potencialą kiekviename iš jų, palaikys gerą tonusą ir galės derinti treniruotes prie varžybų arba atvirkščiai. Čia nebus „pavargau, nes žaidžiu 7-tas varžybas šiandien“. Nebus ir vien tik geros ar blogos žaidybinės formos. Kiekvienas naujas mačas – naujas ir maksimalus išbandymas! 

Contra paplūdimio tinklinio lyga turės savo atskirą komunikacinę liniją, spalvingumą, logo ir kitus požymius, leisiančius tinkamai identifikuoti turnyrą. 

Lyga turės atskirą tabą 360sport.lt puslapyje. Ten bus visa informacija apie turnyrą, nuolat atnaujinama turnyrinė lentelė, minimali info apie komandas, kontaktai. 

 

P A J Ė G U M A S

 

A, B, C? Na bent jau kol kas ne :) Svarbiausia - komandos turi būti sudarytos iš mėgėjų. Stiprių, silpnų, aukštų ar žemų - nėra skirtumo. Rimtai judantys vyrai ir moterys, kurie dalyvauja nemėgėjiškuose turnyruose ar čempionatuose (nesvarbu ant smėlio ar ant lentų :]) bus kviečiami burti palaikymo komandas, bet ne dalyvauti :) 

 

T E C H N I N Ė   P U S Ė

 

Startuojame, jei susirenka 16 vyrų ir 16 moterų komandų. Tai yra ir minimalus ir maksimalus komandų skaičius pirmame sezone.

Sukuriame aktualų lygos reglamentą, jei reikia konsultuojamės su komandomis ir įvertiname jų patarimus ir poreikius. 

Startinis mokestis: 70 EUR/komanda

 

Reguliarusis sezonas: 

Du pogrupiai po 8 komandas. Kiekviename pogrupyje komandos sužaidžia 2 ratus – viso 14 varžybų. 

Pilnų varžybų! Ne iki 11, 15, o kaip priklauso – du setai iki 21, jei reikia trečiojo – iki 15. 

 

Atkrintamosios

Po dviejų ratų prasideda atkrintamosios. Visos 8 pogrupio komandos žaidžia su kito pogrupio komandomis. Playoff‘ai iki 2 pergalių. 

 

Finalai

Po playoffų, 8 komandos patenka į super finalinį turnyro savaitgalį. 8 stipriausios vyrų ir 8 stipriausios moterų komandos žais 2 minusų sistema iki kol išaiškės nugalėtojai. Finalinės turnyro varžybų taisyklės nesiskirs nuo reg. sezono! Rimti reikalai :)

Svajojame, jog finalinis CONTRA tunryras būtų pavyzdys visiems kitiems tiek vasarą, tiek žiemą vykstantiems paplūdimio turnyrams. Vienas, bet stiprus ir sklandus. 

 

V A R Ž Y B Ų    P L A N A V I M A S

 

Planuojame, jog kiekviena komanda sužais 1 varžybas per savaitę. Varžybų datą ir laiką komandos planuosis pačios. Mes paskirsime laiko tarpą per kurį tos varžybos turės būti sužaistos ir gautas rezultatas. 

Komandos planuosis savo varžybas pusiau autonomiškai, vadinasi ir varžybų pravedimas  taip pat bus jų pačių reikalas. Aikštelių rezervacija ir apmokėjimas už jas bus susitinkančių komandų reikalas. Reguliariame sezone ir atkrintamosiose nebus teisėjų. Komandos vadovausis fair play principais ir bus maksimaliai geranoriškos viena kitai. Baigiamąjame turnyre teisėjus ir visą kitą reikalingą personalą skirs 360 SPORTAS. 

Šiai lygai bus sukurtas primityvus elektroninis protokolas, kurį pildys pačios komandos ir atsiųs organizatoriams, o pagal tai bus pildoma turnyrinė lentelė ir vedama komandinė statistika. 

 

L A I K O    T E R M I N A I

 

CONTRA startuotų vasario pradžioje. 14 savaičių reg. sezonas, po to 3 savaitės playoff'ams ir birželio pradžioje - FINALAI! :) 

 

P E R S P E K T Y V A 

 

Vienas iš tikslų – derintis prie kitų paplūdimio lygų, vykstančių kituose miestuose arba tiesiog pakviesti dalyvauti žaidėjus iš kitų miestų sukuriant jiems atskirą divizioną ir didinti dalyvaujančiųjų skaičių, o finaliniuose turnyruose surinkti geriausias šalies mėgėjų poras. Taip pat pradėti reitinguoti komandas. Po pirmojo sezono – tik CONTRA lygoje dalyvaujančių porų, tačiau einant teisingu keliu – pradėti vesti kur kas platesnio mąsto reitingą. Galų gale norime sukurti sklandžiai vykstančią, savo veidą turinčią paplūdimio tinklinio lygą ir integruoti ją į 360 SPORTAS organizuojamų sporto renginių šeimą!

 

R E G I S T R A C I J A