Sekmadienis – lemiamų mačų diena.

Kovoje dėl trečiosios vietos į aikštę raseiniškiai įžengė spirgėdami ir nuo pat pirmųjų padavimų kibo į atlapus Kelmės komandai. Primename, jog pirmosiose varžybose “Antivis – Etovis” 3 – 0 nubaudė “Raseinių – Norvelitą”. Kelmės komandoje lyderio vaidmens ėmėsi L. Každailis, tuo tarpu raseiniškių tarpe pirmu smuiku grojo T. Staševičius. Abi komandos pirmąjame sete demonstravo tiesiog fantastišką žaidimą. Antrojoje pirmojo seto dalyje raseiniškiai šovė į priekį, tačiau “Antivis – Etovis” galingu spurtu greitai išlygino rezultatą. Nepaisant to melynieji iš Raseinių nepasimetė ir laimėjo pirmąjį setą. Antrąjame sete – dejavu. Komandos iš visų jėgų stengėsi nepaleisti viena kitos iš akiračio. Keleto taškų pranašumas yra daugiausia, ką galėjo sukaupti viena ar kita komandos. T. Staševičius žaidė tiesiog puikiai tiek puolime, tiek gynyboje, o “Norvelita”  įgavo antąjį kvėpavimą ir “ištraukė” ir antrąjį setą. Trečiasis setas nepateikė jokių naujienų. Komandos ir toliau “kapojosi” iš širdies. Raseinių komandoje pradėjo matytis nuovargis. Tuo tarpu kelmiškių treneris atliko keletą keitimų. Įnešę naujų jėgų žaidėjai padėjo komandai laimėti pirmąjį setą. 2 – 1 “Raseiniai – Norvelita” priekyje. Ketvirtasis setas buvo toks karštas, jog sunku net aprašyti. Galime pasakyti tik tiek, kad komandos sužaidę septynis setus neišsiaiškino, kas stipresni. Raseinių komanda NUGALI antrose varybose ir bus žaidžiamas auksinis setas. Žaidimas iki 15 taškų ir netrukus sužinosime, kas laimės mažąjį finalą.

Jonavos “Achemos KKSC” merginos finale be vargo susitvarkė su Kauno “Heksa” 3:0 (25:13, 25:13, 25:11), tad intrigos nei pirmąją, nei antrąją dieną nebuvo.

Įspūdingas komandų ir žaidėjų pristatymas pradėjo čempionato finalą. Nuo pat pradžių “Sūduvos” komanda žaidė žvaliai ir tai suteikė jiems nemenką pranašumą prieš šeimininkus “Elga Master”. Puikus marijampiliečių libero žaidimas bei iš kart po to sekantis kokybiškas puolimas privertė šiauliečius viduryje seto atlikti keletą pakeitimų, tačiau net ir tai nepadėjo. 25 – 17 suvalkiečiai priekyje. Antrasis setas startavo visai kitaip – “Elga Master” galingais smūgiais neleido “Sūduvai” atitrūkti, o šiaulių atstovas E. Vaškelis sužaidė puikią atkarpą tiek paduodamas, tiek puldamas. Skolingi neliko ir marijampoliečiai, kurių lyderis A. Gaidys gniuždančiai smūgiuodavavo į kamuolį, kuris neretai atsidurdavo šeimininkų aikštelėje. Keletas bereikalingų klaidų leido svečiams įtvirtinti savo pranašumą kėlinio pabaigoje. 18 – 25 ir šiauliečiams teko nuleistomis galvomis palikti aikštelę. Du setus iš eilės pralošę “Elga Master” vaikinai lengvos kovos “Sūduvai” nežadėjo. Sunkiu darbu, klampiomis atkarpomis ir pasiaukojančiu žaidimu saulės miesto komanda išplėšė pergalę trečiajame sete. Galutinis taškas liko nepadėtas. Ketvirtasis kėlinys. “Sūduva” iš karto spurtavo ir privertė šiauliečių trenerį susikviesti žaidėjus aplink save. Tai padėjo stabilizuoti situaciją ir šeimininkai iš lėto pradėjo mažinti deficitą. Tačiau neilgam. Marijampolės ekipa daugelio nustebimui surengė tokį spurtą, jog tiesiog nokautavo šiauliečius jų pačių tvirtovėje. Paskutinį setą “Sūduva” laimėjo net 25 – 11 ir iškovojo pergalę 2015 metų čempionate. Sveikiname!!!

Galerija