Visai netrukus startuos jau penktasis tinklinio lygos sezonas. Primename, jog tris sezonus lyga turėjo TERRASPORT vardą, na o nuo šio sezono grįžtame prie ištakų ir originalaus pavadinimo - VILNIAUS TINKLINIO LYGA!

Registracija vyksta čia pat, puslapyje. Įrankių juostoje pasirinkite REGISTRACIJA. Užtruksite keletą minučių ir komandos info nuguls mūsų sistemose, o po kiek laiko pagal pateiktą info sukursime Jūsų komandos profilį. Jei pageidaujate turėti kiekvieno savo komandos žaidėjo nuotraukas komandos profilyje, privalote dalyvius fotografuoti neutraliame vienspalviame fone su komandos aprangomis. Turi matytis žaidėjo numeris. Komandos profilyje, Jums pageidaujant, gali būti patalpintas komandos logo ir bendra nuotrauka. 

Šio sezono įkainiai: 

Vyrų ir moterų Elito komandoms: 340 Eur + PVM 

Extra ir Dailiosios grupės komandoms: 300 Eur + PVM

Sporto mokyklų ir moksleivių komandoms - 50% nuolaida. 

Primename, jog Vilniaus tinklinio lygos filosofija - min. 10 varžybų reg. sezone kiekvienai dalyvaujančiai komandai. Atkrintamosios varžybos iki 2 pergalių (jei tik pakankamas komandų skaičius). Elito varžyboms beveik be išimčių skiriami du teisėjai, o kiekvienoms visų pajėgumo grupių varžyboms - lygos sekretorius. Vilniaus tinklinio lygoje vedama supaprastinta žaidėjų ir komandinė statistika. 

Radikalių pasikeitimų šį sezoną nesuplanuota. Kaip jau įprasta tinklinio komandos bus diferencijuojamos pagal pajėgumą į 4 grupes. 2 vyrų ir 2 moterų. 

Vilniaus tinklinio lygos pagrindinis dokumentas - Reglamentas. Jis pasipildo kasmet. Ne išimtis ir šis sezonas. Kol kas dar negalime jo pristatyti Jums, tačiau prižadame, kad pasikeitimai bus tokie, kurie tik pagerins lygos administravimą, o patį Reglamentą darys aiškesniu. 

Tvarkaraščius ir rezultatus kaip visuomet rasite šiame puslapyje. Taip pat ir svarbiausias naujienas. Ne mažesnę reikšmę lygos info sklaidoje užima Facebook ir Instagram puslapiai, tad jei dar jų nesekate - kviečiame tai padaryti :) 

Jūsų registracijų lauksime iki 2018.11.04 dienos. 

Turite klausimų, komentarų? Rašykite 360sportas@gmail.com arba skambinkite +370 629 13567.