Kovo 22 dieną, sekmadienį, keturios stipriausios lygos komandos susirinko į finalines kovas. Priminsime, jog dieną prieš tai vykusiose varžybose pergales iškovojo "Enikos" ir "Buivydžių" komandos, kurios pateko į superfinalą. Tuo tarpu "G7 Sportas" vaikinai buvo visai šalia pergalės pusfinalio varžybose su "Enika", tačiau galiausiai jiems nusileido. Nepaisant to, dėl trečiosios vietos laukė kova su "Aitvaro" komanda. Kaip klostėsi finalinės kovos saulėtą sekmadienį? 

Pusfinalio varžybose prieš "Buivydžius", "Aitvaro" komanda buvo gerokai nukraujavusi, tad dvikovos favoritams "Buivydžiams" beliko pasiimti lengvą pergalę nušluojant mėlynuosius. Visgi "Aitvaro" vyrukų šis pralaimėjimas galutinai nepalaužė ir į mažąjį finalą susirinko gausesnės pajėgos. Jei "G7 Sportas" tikėjosi lengvos kovos, tai jiems teko nusivilti, nes priešininkai nebuvo su savimi pasiėmė baltos vėliavos. Nors galutinis rezultatas buvo 3 - 0, tačiau jis neatspindi žaidimo eigos. Visi setai buvo laimėti vos keleto taškų skirtumu, o "G7 Sportas" komandai reikėjo išlaikyti maksimalų susikaupimą. "Aitvaro" komandą tradiciškai į priekį traukė D. Miliukas, A. Stefanovič ir komandos kapitonas M. Kavarza. "G7 Sportas" komandoje visą savaitgalį puikiai atrodė I. Miciulevičius, o varžybose dėl trečiosios vietos gerai pasidarbavo jungiantis E. Stroginis, nors pusfinalis jam susiklostė ne itin sėkmningai. "Tinklinio akademijos" auklėtiniai vadovaujami trenerio T. Staševičiaus pasipuošė bronza ir iškovojo pirmąjį komandos trofėjų. 

Finale, kaip ir buvo tikėtasi, susitiko lygos favoritai - "Buivydžių" ir "Enikos" komandos. Ir jie nenuvylė susirinkusio gausaus sirgalių būrio. Puikiai viena kitą pažįstančios komandos nuo pat varžybų pradžios ieškojo būdų kaip nustebinti priešininkus. Iki kėlinio vidurio vyko apylygis žaidimas, tačiau po to "Buivydžiai" prabudo, o gal tiesiog įveikė startinį jaudulį ir laimėjo pirmąjį kėlinį. Antrąjame komandos jau žaidė labiau atsipalaidavusios, tačiau tuo pačiu praradę šiek tiek jėgų. Pasipylė klaidos ir nepamatuoti sprendimai. Tačiau vistiek dominavo aukšto lygio tinklinis. Antrasis setas taip pat priklausė raudoniesiems. Trečiajame sete įtampa pasiekė aukščiausią tašką, nes "Enika" neturėjo, kur trauktis, tad "Buivydžiams" teko atlaikyti spaudimą. Vis dėl to jie tai padarė, nors labai nedaug trūko, jog "Enika" "ištrauktų" ketvirtąjį setą. "Buvydžių" komandoje kaip visada gerai žaidė G. Gricevič, jam puikiai talkino T. Mincevič, kuris atliko daug juodo darbo tiek puolime tiek gynyboje. "Enikos" komandoje lyderio poziciją išlaikė R. Kindaris, kuris, rodės nors ir nebuvo optimaliausios formos, tačiau savo žodį tarė. O J. Michalkevič savo patirtimi ir kamuolio valdymo įgūdžiais džiugino žiūrovus, o taip pat sutelkė jaunuosius savo kolegas kilti lemiamam šturmui. 

"360 Sportas" komanda tradiciškai apdovanojo laimėtojus. Pirmoms trims komandos buvo įteiktos firminės "360 Sportas" ir "Tinklinio akademijos" kojinės, "Terra sport" ir "Goodhemp" įsteigti prizai. Nepamirštos liko ir kitos dalyvavusios komandos - visoms įteiktos padėkos už dalyvavimą. Top 4 etape iš  kievienos komandos buvo išrinkta po naudingiausią žaidėją. "Buivydžių" komandoje juo tapo T. Mincevič, kuris stabiliai gerai žaidė abi dienas, be to, kaip jau buvo minėta, nudirbo daug juodo darbo, kuris galbūt ne visada pastebimas, tačiau bendram rezultatui turi nemažai įtakos. "Enikos" komandoje naudingiausio žaidėjo prizą atsiėmė R. Kindaris. Šis jaunas vaikinas yra ryškus komandos lyderis ir tą demonstravo ne tik viso sezono metu, tačiau ir baigiamosiose kovose. "G7 Sportas" geriausiu žaidėju pripažintas I. Miciulevičius, kuris savaitgalio metu buvo puikios formos ir buvo puolimo smaigalyje. "Aitvaro" komandoje šį prizą gavo D. Miliukas, lemiamoje kovoje dėl trečiosios vietos atidavęs daug jėgų ir naudingu žaidimu traukęs komandą į priekį. 

Smagu, jog šis lygos projektas sėkmingai finišavo. "360 Sportas" komanda dar net nepasibaigus debiutiniam sezonui jau galvojo apie sekantį. Todėl jei žaidžiate tinklinį ir skaitote šį pranešimą, mes laukiame Jūsų komandos pas mus, Vilniaus tinkinio lygoje. Jei mylite šį sportą, padėkite mums iškelti jį į naujas aukštumas. Vilniaus tinklininkai nusipelnė naujos lygos ir į šiuolaikinius standartus orientuojamo jos valdymo. Ačiū visiems, kurie prisidėjo prie šio projekto!

Rezultatai

Pusfinalių galerija 

Finalų galerija