Ilgai lauktos TOP 4 varžybos prasidėjo dviem pusfinaliais. Pirmąjame "Buivydžiai" tesatvo "Aitvarą", antrajame vire įnirtinga kova tarp "G7 Sportas" ir "Enikos" komandų. Tad trumpai apie viską.

Pirmasis pusfinalis neleido mėgautis intiriga, nes nukraujavusi "Aitvaro" komanda nesugebėjo nei kiek pasipriešinti "Buivydžiams". Triuškinamu rezultatu raudonai baltieji žengė į super finalą. Gaila, tačiau jų kapitono video interviu pasimetė. Tikimės jį rasti ir Jums dar parodyti. Nepaisant to, trumpas Gžegožo komentaras po varžybų: "Finale mums parankiau susitikti su "Enikos" komanda, nes manome, jog "G7 Sportas" yra favortitas laimėti tarpusavio kova ir būtų stipresnė komanda mums finale. Be to, mes geriau pažįstame "Enikos" komandą ir lengviau pasiruoštume dvikovai. Turime problemų gynyboje, tačiau tikimės, jog pavyks jas išspręsti rytojaus superfinale."

Antrasis pusfinalis buvo itin atkalus ir padovanojo daug gražių akimirkų. Iš ties, komandos demonstravo panašų pajėgumą ir nei viena nenorėjo atiduoti iniciatyvos. Permaininga kova neleido spėti, kuri komanda sugriebs šiaudą į superfinalą. "Enika" kliovėsi stipriais ir sėkmingais padavimais, tuo tarpu "G7 Sportas" - sėkmingu puolimu per trečią zoną. Ir tik ketvirtame sete "Enika" galingai spurtavo. "G7 Sportas" atsakymo neturėjo ir minimaliu rezultatu pralošusi jiems lemiamą setą rytoj susigrums su "Aitvaro" vyrukais. Tuo tarpu "Enika" keliauja į super finalą. 

Pusfinalių rezultatai

Nepamirškite rytoj apsilankyti finalinėse kovose!!!