final_stage

1 ratas

# DATA LAIKAS PRIIMANTI KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA REZULTATAS 1 2 3 4 5 TEISĖJAS
1 2019-11-07 19:30 Vilniaus tinklinio mokykla ♀️ Just 4 Fun 3 : 0 25 : 8 25 : 13 25 : 21 - - Nikolajus Starovoitovas
2 2019-11-09 13:30 SM "Tauras" 3 Bitės 3 : 2 2 : 25 23 : 25 25 : 12 25 : 17 15 : 8 Sergej Martemjanov
3 2019-11-10 17:30 Kartu SAULUTĖS 0 : 3 17 : 25 20 : 25 20 : 25 - - Stanislav Banevskij
4 2019-11-12 20:00 Siena TK "Trakai" 3 : 0 26 : 24 25 : 13 25 : 23 - - Nikolajus Kulešovas
5 2019-11-18 18:00 Bitės Kartu 2 : 3 18 : 25 25 : 20 19 : 25 27 : 25 12 : 15 Lukas Kukta
6 2019-11-18 19:00 TK "Trakai" SM "Tauras" 3 3 : 0 25 : 23 25 : 14 26 : 24 - - Sergej Martemjanov
7 2019-11-19 20:30 Just 4 Fun Siena 3 : 2 28 : 26 24 : 26 22 : 25 25 : 20 18 : 16 Nikolajus Kulešovas
8 2019-11-20 20:00 SAULUTĖS Vilniaus tinklinio mokykla ♀️ 3 : 0 25 : 18 25 : 12 26 : 24 - - Saulius Medzevičius
9 2019-11-24 18:30 Siena Vilniaus tinklinio mokykla ♀️ 0 : 3 17 : 25 24 : 26 18 : 25 - - Stanislav Banevskij
10 2019-11-25 18:30 Bitės SAULUTĖS 0 : 3 17 : 25 15 : 25 20 : 25 - - Saulius Medzevičius
11 2019-11-26 19:00 Kartu SM "Tauras" 3 3 : 0 25 : 18 25 : 23 25 : 22 - - Nikolajus Kulešovas
12 2019-11-30 13:30 SM "Tauras" 3 Siena 2 : 3 16 : 25 25 : 20 22 : 25 26 : 24 10 : 15 Stanislav Banevskij
13 2019-12-04 20:00 SAULUTĖS Just 4 Fun 3 : 1 25 : 17 25 : 18 23 : 25 25 : 20 - Saulius Medzevičius
14 2019-12-05 20:00 Bitės TK "Trakai" 0 : 3 17 : 25 11 : 25 20 : 25 - - Saulius Medzevičius
15 2019-12-09 19:00 TK "Trakai" Just 4 Fun 3 : 2 25 : 23 16 : 25 25 : 21 18 : 25 15 : 11 Stanislav Banevskij
16 2019-12-12 19:30 Vilniaus tinklinio mokykla ♀️ Kartu 3 : 0 25 : 21 25 : 7 25 : 20 - - Zbigniev Sinkievič
17 2019-12-16 19:00 TK "Trakai" Vilniaus tinklinio mokykla ♀️ 3 : 2 14 : 25 25 : 18 25 : 16 16 : 25 15 : 13 Stanislav Banevskij
18 2019-12-17 19:15 Just 4 Fun Kartu 1 : 3 21 : 25 16 : 25 30 : 28 20 : 25 - Rokas Miniotas
19 2020-01-09 20:00 Bitės Vilniaus tinklinio mokykla ♀️ 0 : 3 19 : 25 23 : 25 19 : 25 - - Saulius Medzevičius
20 2020-01-12 17:30 Kartu TK "Trakai" 1 : 3 21 : 25 25 : 23 14 : 25 18 : 25 - Saulius Medzevičius
21 2020-01-13 19:30 SM "Tauras" 3 SAULUTĖS 3 : 2 11 : 25 25 : 22 19 : 25 25 : 22 15 : 10 Nikolajus Kulešovas
22 2020-01-14 20:00 Siena Bitės 0 : 3 17 : 25 24 : 26 22 : 25 - - Saulius Medzevičius
23 2020-01-20 19:30 SAULUTĖS Siena 0 : 3 20 : 25 25 : 27 23 : 25 - - Sergej Martemjanov
24 2020-01-25 13:30 SM "Tauras" 3 Just 4 Fun 2 : 3 25 : 16 19 : 25 25 : 20 11 : 25 15 : 17 Marius Barčas
25 2020-01-27 19:00 TK "Trakai" SAULUTĖS 0 : 3 14 : 25 21 : 25 22 : 25 - - Stanislav Banevskij
26 2020-01-28 19:00 Kartu Siena 1 : 3 18 : 25 17 : 25 25 : 15 23 : 25 - Saulius Medzevičius
27 2020-01-30 19:00 Just 4 Fun Bitės 1 : 3 25 : 16 24 : 26 13 : 25 18 : 25 - Nikolajus Kulešovas
28 2020-01-30 19:30 Vilniaus tinklinio mokykla ♀️ SM "Tauras" 3 3 : 1 26 : 24 25 : 14 22 : 25 25 : 20 - Zbigniev Sinkievič

2 ratas

# DATA LAIKAS PRIIMANTI KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA REZULTATAS 1 2 3 4 5 TEISĖJAS
VIETA KOMANDA Rungtynės Setai Taškai setuose Taškai
Viso Laimėta Pralaimėta Laimėta Pralaimėta Santykis Pelnyta Praleista Skirtumas
1 SAULUTĖS 7 5 2 17 7 2.429 571 472 +99 16
2 Vilniaus tinklinio mokykla ♀️ 7 5 2 17 7 2.429 550 464 +86 16
3 TK "Trakai" 7 5 2 15 11 1.364 560 540 +20 13
4 Siena 7 4 3 14 12 1.167 587 579 +8 12
5 Kartu 7 3 4 11 15 0.733 554 589 -35 8
6 Bitės 7 2 5 10 16 0.625 517 568 -51 8
7 SM "Tauras" 3 7 2 5 11 19 0.579 586 652 -66 6
8 Just 4 Fun 7 2 5 11 19 0.579 614 675 -61 5