final_stage

1 ratas

# DATA LAIKAS PRIIMANTI KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA REZULTATAS 1 2 3 4 5 TEISĖJAS
1 2019-11-03 15:45 Oakwood volley Centras 3 : 2 25 : 27 25 : 22 24 : 26 25 : 12 15 : 9 Stanislav Banevskij
2 2019-11-04 18:30 POLONIA ♂️ DISTRICT 2 : 3 23 : 25 25 : 21 25 : 14 22 : 25 10 : 15 Nikolajus Starovoitovas
3 2019-11-12 20:00 Jaunuoliai.lt DISTRICT 0 : 3 11 : 25 18 : 25 12 : 25 - - Rokas Miniotas
4 2019-11-13 20:00 TK "Lavoriškės" Centras 2 : 3 16 : 25 17 : 25 25 : 21 25 : 20 13 : 15 Saulius Medzevičius
5 2019-11-19 20:00 Jaunuoliai.lt TK "Lavoriškės" 2 : 3 25 : 18 17 : 25 26 : 24 16 : 25 10 : 15 Stanislav Banevskij
6 2019-11-21 18:30 POLONIA ♂️ DIstyle.lt 3 : 0 25 : 6 25 : 16 25 : 13 - - Sergej Martemjanov
7 2019-11-22 20:00 TK "Lavoriškės" Oakwood volley 2 : 3 25 : 22 30 : 32 25 : 21 14 : 25 8 : 15 Stanislav Banevskij
8 2019-11-26 19:00 DISTRICT Centras 3 : 1 25 : 19 21 : 25 25 : 16 25 : 23 - Zbigniev Sinkievič
9 2019-11-27 20:30 DIstyle.lt Jaunuoliai.lt 2 : 3 25 : 16 25 : 23 14 : 25 18 : 25 8 : 15 Sergej Rodin
10 2019-12-04 20:00 Centras POLONIA ♂️ 0 : 3 10 : 25 21 : 25 17 : 25 - - Stanislav Banevskij
11 2019-12-05 19:00 DISTRICT TK "Lavoriškės" 3 : 1 20 : 25 25 : 16 25 : 17 25 : 17 - Stanislav Banevskij
12 2019-12-08 19:00 DIstyle.lt Oakwood volley 3 : 2 25 : 20 10 : 25 25 : 23 9 : 25 15 : 6 Rokas Miniotas
13 2019-12-12 20:00 Jaunuoliai.lt Oakwood volley 0 : 3 16 : 25 24 : 26 20 : 25 - - Marius Barčas
14 2019-12-13 20:00 TK "Lavoriškės" POLONIA ♂️ 1 : 3 16 : 25 25 : 18 24 : 26 23 : 25 - Nikolajus Starovoitovas
15 2019-12-16 18:30 POLONIA ♂️ Jaunuoliai.lt 3 : 0 25 : 20 25 : 17 25 : 19 - - Nikolajus Starovoitovas
16 2019-12-18 20:00 Centras DIstyle.lt 3 : 1 25 : 20 25 : 16 21 : 25 25 : 20 - Saulius Medzevičius
17 2019-12-22 15:45 Oakwood volley DISTRICT 3 : 1 21 : 25 25 : 16 25 : 20 25 : 15 - Stanislav Banevskij
18 2020-01-05 15:45 Oakwood volley POLONIA ♂️ 1 : 3 16 : 25 26 : 24 18 : 25 18 : 25 - Stanislav Banevskij
19 2020-01-05 19:00 DIstyle.lt TK "Lavoriškės" 1 : 3 26 : 24 18 : 25 20 : 25 24 : 26 - Rokas Miniotas
20 2020-01-08 20:00 Centras Jaunuoliai.lt 3 : 0 25 : 20 25 : 13 25 : 23 - - Domantas Savickas
21 2020-01-29 20:30 DISTRICT DIstyle.lt 3 : 0 25 : 21 25 : 10 25 : 18 - - Sergej Rodin

2 ratas

# DATA LAIKAS PRIIMANTI KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA REZULTATAS 1 2 3 4 5 TEISĖJAS
1 2020-01-14 19:00 DISTRICT POLONIA ♂️ 1 : 3 21 : 25 26 : 24 25 : 27 21 : 25 - Stanislav Banevskij
2 2020-01-15 20:00 Centras Oakwood volley 3 : 0 25 : 23 25 : 23 25 : 21 - - Saulius Medzevičius
3 2020-01-17 20:00 TK "Lavoriškės" Jaunuoliai.lt 0 : 0 - - - - - -
4 2020-01-22 20:00 Centras TK "Lavoriškės" 0 : 3 20 : 25 23 : 25 22 : 25 - - Saulius Medzevičius
5 2020-01-23 20:00 DISTRICT Jaunuoliai.lt 0 : 0 - - - - - Stanislav Banevskij
6 2020-01-26 19:00 DIstyle.lt POLONIA ♂️ 0 : 3 17 : 25 15 : 25 20 : 25 - - Saulius Medzevičius
7 2020-02-04 20:00 Jaunuoliai.lt DIstyle.lt 0 : 3 21 : 25 24 : 26 25 : 27 - - Stanislav Banevskij
8 2020-02-05 20:00 Centras DISTRICT 1 : 3 25 : 16 19 : 25 16 : 25 23 : 25 - Zbigniev Sinkievič
9 2020-02-09 15:45 Oakwood volley TK "Lavoriškės" 1 : 3 25 : 17 23 : 25 23 : 25 17 : 25 - Stanislav Banevskij
10 2020-02-10 18:30 POLONIA ♂️ Centras 3 : 1 25 : 12 25 : 11 16 : 25 25 : 15 - Nikolajus Starovoitovas
11 2020-02-12 20:00 TK "Lavoriškės" DISTRICT 2 : 3 16 : 25 25 : 22 28 : 26 22 : 25 13 : 15 Stanislav Banevskij
12 2020-02-16 19:00 Oakwood volley DIstyle.lt 3 : 0 25 : 18 25 : 15 25 : 16 - - Stanislav Banevskij
13 2020-02-19 20:30 DIstyle.lt DISTRICT 0 : 3 25 : 27 20 : 25 13 : 25 - - Saulius Medzevičius
14 2020-02-20 18:30 POLONIA ♂️ TK "Lavoriškės" 0 : 0 - - - - - Stanislav Banevskij
15 2020-02-23 15:45 Oakwood volley Jaunuoliai.lt 0 : 0 - - - - - Stanislav Banevskij
16 2020-03-03 20:00 Jaunuoliai.lt POLONIA ♂️ 0 : 0 - - - - - -
17 2020-03-04 20:00 TK "Lavoriškės" DIstyle.lt 0 : 0 - - - - - -
18 2020-03-05 19:00 DISTRICT Oakwood volley 0 : 0 - - - - - -
19 2020-03-08 19:00 DIstyle.lt Centras 0 : 0 - - - - - -
20 2020-03-19 18:30 POLONIA ♂️ Oakwood volley 0 : 0 - - - - - -
21 2020-03-19 20:00 Jaunuoliai.lt Centras 0 : 0 - - - - - -

1 ratas

# DATA LAIKAS PRIIMANTI KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA REZULTATAS 1 2 3 4 5 TEISĖJAS
1 2019-11-03 12:00 Kuro aparatūra 2 Tinklinis Vilniuje 3 : 0 25 : 11 25 : 20 25 : 17 - - Sergej Martemjanov
2 2019-11-06 20:00 Vilniaus tinklinio mokykla 2 Trakų "Trakai" 3 : 1 25 : 23 20 : 25 25 : 21 31 : 29 - Rokas Miniotas
3 2019-11-13 20:00 Vilniaus tinklinio mokykla 2 "Raudondvaris" 3 : 2 25 : 21 25 : 22 33 : 35 22 : 25 15 : 10 Stanislav Banevskij
4 2019-11-14 21:00 BAD NEWS After 8 3 : 1 22 : 25 25 : 21 25 : 22 25 : 21 - Zbigniev Sinkievič
5 2019-11-17 17:00 Trakų "Trakai" Tinklinis Vilniuje 0 : 3 14 : 25 22 : 25 17 : 25 - - Marius Barčas
6 2019-11-21 21:00 BAD NEWS "Raudondvaris" 3 : 0 25 : 20 25 : 9 25 : 23 - - Saulius Medzevičius
7 2019-12-01 14:00 "Raudondvaris" Tinklinis Vilniuje 2 : 3 25 : 22 14 : 25 16 : 25 25 : 23 13 : 15 Saulius Medzevičius
8 2019-12-01 17:00 Trakų "Trakai" Kuro aparatūra 2 3 : 1 25 : 23 25 : 23 17 : 25 25 : 12 - Marius Barčas
9 2019-12-05 19:30 Tinklinis Vilniuje BAD NEWS 0 : 3 20 : 25 9 : 25 17 : 25 - - Zbigniev Sinkievič
10 2019-12-08 14:00 "Raudondvaris" Trakų "Trakai" 0 : 3 16 : 25 23 : 25 20 : 25 - - Stanislav Banevskij
11 2019-12-11 20:00 Vilniaus tinklinio mokykla 2 Kuro aparatūra 2 0 : 3 14 : 25 14 : 25 22 : 25 - - Rokas Miniotas
12 2019-12-15 14:00 "Raudondvaris" After 8 1 : 3 15 : 25 16 : 25 25 : 21 14 : 25 - Saulius Medzevičius
13 2019-12-15 17:00 Trakų "Trakai" BAD NEWS 3 : 1 25 : 22 22 : 25 25 : 20 27 : 25 - Rokas Miniotas
14 2019-12-22 10:00 Kuro aparatūra 2 "Raudondvaris" 3 : 0 25 : 13 25 : 10 25 : 11 - - Stanislav Banevskij
15 2020-01-04 18:00 After 8 Kuro aparatūra 2 3 : 2 23 : 25 22 : 25 25 : 19 25 : 15 15 : 7 Zbigniev Sinkievič
16 2020-01-05 12:00 Kuro aparatūra 2 BAD NEWS 1 : 3 23 : 25 21 : 25 25 : 15 23 : 25 - Nikolajus Starovoitovas
17 2020-01-05 20:00 Tinklinis Vilniuje Vilniaus tinklinio mokykla 2 2 : 3 25 : 23 19 : 25 29 : 27 23 : 25 10 : 15 Saulius Medzevičius
18 2020-01-09 21:00 BAD NEWS Vilniaus tinklinio mokykla 2 3 : 1 25 : 12 20 : 25 25 : 22 25 : 19 - Sergej Martemjanov
19 2020-01-11 18:00 After 8 Trakų "Trakai" 3 : 0 25 : 19 25 : 21 25 : 20 - - Stanislav Banevskij
20 2020-01-12 20:00 Tinklinis Vilniuje After 8 0 : 3 22 : 25 12 : 25 15 : 25 - - Stanislav Banevskij
21 2020-01-18 18:00 After 8 Vilniaus tinklinio mokykla 2 1 : 3 25 : 21 24 : 26 25 : 27 23 : 25 - Zbigniev Sinkievič

2 ratas

# DATA LAIKAS PRIIMANTI KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA REZULTATAS 1 2 3 4 5 TEISĖJAS
1 2020-01-16 19:30 Tinklinis Vilniuje Kuro aparatūra 2 1 : 3 15 : 25 25 : 19 15 : 25 12 : 25 - Domantas Savickas
2 2020-01-19 14:00 "Raudondvaris" BAD NEWS 0 : 3 21 : 25 10 : 25 19 : 25 - - Sergej Martemjanov
3 2020-01-19 17:00 Trakų "Trakai" Vilniaus tinklinio mokykla 2 3 : 1 25 : 20 25 : 16 24 : 26 25 : 23 - Stanislav Banevskij
4 2020-01-26 15:30 Trakų "Trakai" "Raudondvaris" 3 : 0 25 : 0 25 : 0 25 : 0 - - Stanislav Banevskij
5 2020-02-02 14:00 "Raudondvaris" Vilniaus tinklinio mokykla 2 0 : 3 18 : 25 13 : 25 24 : 26 - - Sergej Martemjanov
6 2020-02-02 20:00 Tinklinis Vilniuje Trakų "Trakai" 1 : 3 21 : 25 25 : 21 17 : 25 21 : 25 - Stanislav Banevskij
7 2020-02-06 19:30 Tinklinis Vilniuje "Raudondvaris" 3 : 2 25 : 14 25 : 15 20 : 25 27 : 29 15 : 8 Saulius Medzevičius
8 2020-02-12 20:00 Vilniaus tinklinio mokykla 2 After 8 3 : 0 25 : 15 25 : 17 25 : 20 - - Saulius Medzevičius
9 2020-02-13 21:00 BAD NEWS Tinklinis Vilniuje 3 : 0 25 : 12 28 : 26 25 : 15 - - Marius Barčas
10 2020-02-16 12:00 Kuro aparatūra 2 After 8 2 : 3 20 : 25 25 : 21 24 : 26 25 : 21 14 : 16 Saulius Medzevičius
11 2020-02-20 21:00 After 8 BAD NEWS 0 : 0 - - - - - Sergej Martemjanov
12 2020-02-27 21:00 BAD NEWS Trakų "Trakai" 0 : 0 - - - - - -
13 2020-02-29 18:00 After 8 "Raudondvaris" 0 : 0 - - - - - -
14 2020-03-01 12:00 Kuro aparatūra 2 Vilniaus tinklinio mokykla 2 0 : 0 - - - - - -
15 2020-03-08 12:00 Kuro aparatūra 2 Trakų "Trakai" 0 : 0 - - - - - -
16 2020-03-11 20:00 Vilniaus tinklinio mokykla 2 BAD NEWS 0 : 0 - - - - - -
17 2020-03-14 18:00 After 8 Tinklinis Vilniuje 0 : 0 - - - - - -
18 2020-03-15 14:00 "Raudondvaris" Kuro aparatūra 2 0 : 0 - - - - - -
19 2020-03-18 20:00 Vilniaus tinklinio mokykla 2 Tinklinis Vilniuje 0 : 0 - - - - - -
20 2020-03-19 21:00 BAD NEWS Kuro aparatūra 2 0 : 0 - - - - - -
21 2020-03-22 17:00 Trakų "Trakai" After 8 0 : 0 - - - - - -
A grupė
VIETA KOMANDA Rungtynės Setai Taškai setuose Taškai
Viso Laimėta Pralaimėta Laimėta Pralaimėta Santykis Pelnyta Praleista Skirtumas
1 POLONIA ♂️ 9 8 1 26 7 3.714 790 613 +177 25
2 DISTRICT 10 8 2 26 13 2 891 795 +96 22
3 Oakwood volley 9 5 4 19 17 1.118 808 733 +75 14
4 TK "Lavoriškės" 9 4 5 20 19 1.053 839 858 -19 14
5 Centras 10 4 6 17 21 0.81 790 842 -52 12
6 DIstyle.lt 10 2 8 10 26 0.385 664 846 -182 6
7 Jaunuoliai.lt 7 1 6 5 20 0.25 481 576 -95 3
B grupė
VIETA KOMANDA Rungtynės Setai Taškai setuose Taškai
Viso Laimėta Pralaimėta Laimėta Pralaimėta Santykis Pelnyta Praleista Skirtumas
1 BAD NEWS 8 7 1 22 6 3.667 677 559 +118 21
2 Trakų "Trakai" 9 6 3 19 13 1.462 747 654 +93 18
3 Vilniaus tinklinio mokykla 2 9 6 3 20 15 1.333 799 790 +9 16
4 Kuro aparatūra 2 8 4 4 18 13 1.385 693 600 +93 14
5 After 8 8 5 3 17 14 1.214 703 649 +54 13
6 Tinklinis Vilniuje 10 3 7 13 25 0.52 750 845 -95 8
7 "Raudondvaris" 10 0 10 7 30 0.233 617 889 -272 3