final_stage

1 ratas

# DATA LAIKAS PRIIMANTI KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA REZULTATAS 1 2 3 4 5 TEISĖJAS
1 2019-11-04 20:00 Vilniaus tinklinio mokykla 1 VGTU ♂️ 3 : 1 26 : 24 25 : 17 20 : 25 25 : 20 - Rokas Miniotas
2 2019-11-11 20:30 Vilniaus "Kražantė" BUSTERS 2 : 3 25 : 21 22 : 25 25 : 16 22 : 25 13 : 15 Marius Barčas
3 2019-11-20 18:10 VGTU ♂️ Vilniaus "Kražantė" 3 : 1 25 : 17 25 : 23 22 : 25 25 : 22 - Rokas Miniotas
4 2019-11-24 12:00 Kuro aparatūra 1 Laumetris 3 : 0 25 : 20 25 : 13 25 : 23 - - Nikolajus Starovoitovas
5 2019-11-25 19:30 BUSTERS Kuro aparatūra 1 0 : 3 11 : 25 21 : 25 21 : 25 - - Stanislav Banevskij
6 2019-12-01 20:30 Laumetris Vilniaus tinklinio mokykla 1 0 : 3 18 : 25 15 : 25 22 : 25 - - Zbigniev Sinkievič
7 2019-12-02 20:00 Vilniaus tinklinio mokykla 1 Vilniaus "Kražantė" 3 : 1 31 : 29 25 : 22 15 : 25 25 : 21 - Sergej Martemjanov
8 2019-12-08 12:00 Kuro aparatūra 1 VGTU ♂️ 3 : 1 25 : 23 25 : 19 26 : 28 25 : 18 - Nikolajus Starovoitovas
9 2019-12-09 19:30 BUSTERS Laumetris 3 : 2 25 : 22 20 : 25 22 : 25 25 : 23 15 : 13 Sergej Rodin
10 2020-01-06 18:10 VGTU ♂️ BUSTERS 3 : 2 23 : 25 25 : 18 14 : 25 25 : 21 15 : 4 Rokas Miniotas
11 2020-01-12 12:00 Kuro aparatūra 1 Vilniaus tinklinio mokykla 1 3 : 0 25 : 21 25 : 22 25 : 20 - - Nikolajus Starovoitovas
12 2020-01-12 20:30 Laumetris Vilniaus "Kražantė" 2 : 3 26 : 24 15 : 25 23 : 25 25 : 23 16 : 18 Sergej Martemjanov
13 2020-01-20 18:10 VGTU ♂️ Laumetris 3 : 1 25 : 12 25 : 20 17 : 25 25 : 20 - Rokas Miniotas
14 2020-01-20 20:00 Vilniaus tinklinio mokykla 1 BUSTERS 3 : 0 25 : 22 25 : 13 25 : 20 - - Zbigniev Sinkievič
15 2020-01-27 20:30 Vilniaus "Kražantė" Kuro aparatūra 1 3 : 2 25 : 22 19 : 25 23 : 25 25 : 17 15 : 13 Nikolajus Starovoitovas

2 ratas

# DATA LAIKAS PRIIMANTI KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA REZULTATAS 1 2 3 4 5 TEISĖJAS
1 2020-02-03 19:30 BUSTERS Vilniaus "Kražantė" 0 : 3 18 : 25 22 : 25 16 : 25 - - Sergej Martemjanov
2 2020-02-05 18:10 VGTU ♂️ Vilniaus tinklinio mokykla 1 3 : 1 22 : 25 25 : 23 25 : 21 25 : 21 - Nikolajus Starovoitovas
3 2020-02-09 20:30 Laumetris Kuro aparatūra 1 0 : 3 22 : 25 21 : 25 16 : 25 - - Zbigniev Sinkievič
4 2020-02-17 20:00 Vilniaus tinklinio mokykla 1 Laumetris 2 : 3 23 : 25 22 : 25 25 : 13 25 : 19 12 : 15 Zbigniev Sinkievič
5 2020-02-17 20:30 Vilniaus "Kražantė" VGTU ♂️ 0 : 3 21 : 25 19 : 25 21 : 25 - - Rokas Miniotas
6 2020-02-23 12:00 Kuro aparatūra 1 BUSTERS 3 : 0 25 : 16 25 : 15 25 : 21 - - Tomas Vyšniauskas
7 2020-02-24 20:30 Vilniaus "Kražantė" Vilniaus tinklinio mokykla 1 1 : 3 18 : 25 25 : 23 17 : 25 27 : 29 - Sergej Martemjanov
8 2020-03-02 20:00 Vilniaus tinklinio mokykla 1 Kuro aparatūra 1 3 : 1 22 : 25 25 : 23 25 : 21 25 : 18 - Zbigniev Sinkievič
9 2020-03-04 18:10 VGTU ♂️ Kuro aparatūra 1 0 : 3 19 : 25 18 : 25 23 : 25 - - Zbigniev Sinkievič
10 2020-03-09 19:30 BUSTERS VGTU ♂️ 1 : 3 19 : 25 25 : 18 21 : 25 21 : 25 - Sergej Martemjanov
11 2020-03-09 20:30 Vilniaus "Kražantė" Laumetris 3 : 2 25 : 23 25 : 21 20 : 25 16 : 25 15 : 9 Saulius Medzevičius
12 2020-03-15 20:30 Laumetris BUSTERS 0 : 0 - - - - - -
13 2020-03-22 12:00 Kuro aparatūra 1 Vilniaus "Kražantė" 0 : 0 - - - - - -
14 2020-03-23 19:30 BUSTERS Vilniaus tinklinio mokykla 1 0 : 0 - - - - - -
15 2020-03-29 20:30 Laumetris VGTU ♂️ 0 : 0 - - - - - -
VIETA KOMANDA Rungtynės Setai Taškai setuose Taškai
Viso Laimėta Pralaimėta Laimėta Pralaimėta Santykis Pelnyta Praleista Skirtumas
1 Kuro aparatūra 1 9 7 2 24 7 3.429 740 635 +105 22
2 Vilniaus tinklinio mokykla 1 9 6 3 21 13 1.615 801 736 +65 19
3 VGTU ♂️ 9 6 3 20 15 1.333 790 766 +24 17
4 Vilniaus "Kražantė" 9 4 5 17 21 0.81 837 838 -1 10
5 BUSTERS 8 2 6 9 22 0.409 604 710 -106 5
6 Laumetris 8 1 7 10 23 0.435 660 747 -87 5